Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

19.03.2020

Moodo z tytułem Kobiecej Marki Roku 2020

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski projekt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla kobiet. Moodo już po raz drugi zostało zaproszone do  udziału w plebiscycie jako marka której produkty są nieodzownym elementem kobiecego świata - w najlepszym gatunku, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Tytuł Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających kobiet.

Kobieca Marka Roku już w ubiegłym roku pokazała nam, że jest świetną platformą promocji i rekomendacji dla marki, uwiarygodnieniem jej jakości, potwierdzeniem pozycji rynkowej i przewagi konkurencyjnej ale jednocześnie swoim znakiem daje wskazówkę dla wszystkich Klientek, że tej marce warto zaufać.

Poprzez otrzymane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kobiet poszukujących świetnych jakościowo produktów, unikalnych standardów obsługi, uważności w całym procesie zakupowym na co dzień. Tytuł jest ukoronowaniem działań Moodo, podkreślających fakt, że zgodnie z naszą misją pracujemy każdego dnia by być marką godną zaufania, stawiających na pierwszym miejscu obsługę Klientki i dopasowanie do jej potrzeb na każdym poziomie organizacji biznesu. Cieszy nas bardzo, że docenił nas Polski Instytut Rozwoju Marki – w tym roku przyznając wyróżnienie w oparciu o doskonale odwzorowującą trendy kapsułę „Neon” nawiązującą swoją stylistyką do koloru roku Pantone Institute – Classic Blue.

Więcej informacji na stronie organizatora oraz na franczyza.moodo.pl

http://www.kobiecamarkaroku.pl/blog/w%C5%82oskie-lato-pe%C5%82ne-s%C5%82o%C5%84ca-w-najnowszej-kolekcji-wiosna-lato-2020-od-moodo-kobieca-marka-roku-2020

 

Galeria