Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

18.12.2020

Ultra Violet

 

 

Szlachetny i zmysłowy, prowokujący, a jednocześnie bardzo rozważny. Nie da przejść się obok niego obojętnie. Bezkompromisowy kolor fioletu elektryzuje i przyciąga spojrzenia. Komunikuje oryginalność, pomysłowość i wizjonerskie myślenie, czyli wszystko to, co popycha nas w przyszłość.

 

 

Fiolet od stóp do głów? Dlaczego nie! W wydaniu total look każdy odcień fioletu prezentuje się po prostu magicznie.

 

 

Intensywny ametystowy kolor bądź jaśniejszy i bardziej subtelny odcień lawendy. Kobiecy i tajemniczy fiolet hipnotyzuje w każdym wydaniu! Doda energii i ożywi wiele stylizacji.

 

 

Daj się ponieść wyobraźni! Postaw na unikalny kolor i wykreuj to co chcesz. Odważ się na mocną sukienkę o ciekawym, luźnym kroju. Podkręć całość botkami na obcasie i zachwycaj ultramodnym lookiem. Wyróżnij się z tłumu!

 

 

Klasycznie, ale z charakterem. Głęboki fiolet doskonale sprawdzi się jako akcent kolorystyczny w towarzystwie stonowanych barw: bieli, czerni bądź granatu. Będzie Idealnym uzupełnieniem zarówno codziennych, biznesowych stylizacji jak i tych na specjalną okazję.

 

 

Podkreśli atuty urody i stworzy doskonałe zestawienia z gładkimi jednolitymi tkaninami, a także ciekawymi i oryginalnymi wzorami. Ultra fiolet to świetna alternatywa dla popularnych kolorów takich jak czerwień, zieleń czy pomarańcz.

 

 

 

 

 

 

Galeria