Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

01.03.2019

Pokochaj nie tylko w Walentynki - Moodo na rzecz Schroniska Promyk w Gdańsku

Wspólnie z gdańskim Schroniskiem PROMYK zorganizowano piękną, prawdziwie walentynkową sesję fotograficzną pod hasłem „Pokochaj nie tylko na Walentynki”. Moodo objęło patronat nad akcją i zadbało o ubiór – zarówno Wolontariuszy Schroniska jak i oddelegowanych z Centrali Firmy, zaangażowanych społecznie pracowników (wśród których znajdowali się również „adopcyjni psi rodzice” i „towarzysze spacerów PROMYKa)”.

Zdjęcia z podopiecznymi można już dziś obejrzeć na stronie i profilu facebook Schroniska, oraz na portalach społecznościowych marki Moodo. Galerię wybranych kadrów zaś prezentujemy poniżej. „Jako inicjator jesteśmy przekonani, że dzięki takiej formie pokazywania czworonożnych milusińskich pomagamy w znalezieniu im nowych domów” – mówi Agnieszka Flisikowska, HR Manager Moodo. Na chwilę obecną w schronisku mieszka ponad 150 psiaków - dwa lata temu było ponad 400. Wierzymy, że takie inicjatywy pomagają w drodze do godnego życia zwierzakom, a ludziom do odnalezienia swojego czworonożnego przyjaciela” - dodaje.

Sesja odbyła się w niedzielę 03.02.19, od godz. 9.00 w „studiu fotograficznym” Schroniska. Do sesji wybrano psiaki i kociaki, które na co dzień dzielnie znoszą trudy samotności. „Jako marka ufamy, że wspieranie lokalnych inicjatyw z uważnością na otaczające nas środowisko jest powinnością każdego społecznie odpowiedzialnego biznesu” – mówi Karolina Różycka, Marketing Manager Moodo. Liczymy, że takich projektów będzie więcej – a dzięki nim i świat – choćby w mikroskali.

Kulisy sesji można obejrzeć na gdansk.pl/TV: https://www.gdansk.pl/tv/schronisko-promyk-pokochaj-psa-nie-tylko-w-walentynki,v,1547 zaś więcej o inicjatywie na portalu trójmiasto.pl: https://zwierzaki.trojmiasto.pl/Imprezy-dla-zwierzakow-w-Trojmiescie-n131410.html )

Galeria