Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

05.12.2018

PARTY TIME

Sylwestrowa noc i czas karnawału to jedyna okazja w roku kiedy z nieograniczoną fantazją bawimy się błyskiem. Z wielkim sentymentem wracamy do klasyki  małej czarnej, ale tez dajemy się ponieść gorącym trendom. Zadajemy sobie odwieczne pytanie. Romantycznie, elagancko czy sexi? Jedno jest pewne, każda z nas tej nocy chce poczuć się jak prawdziwa królowa balu.

Błysk w różnej postaci zagościł na dobre w najnowszej kolekcji MOODO PARTY. Cekiny i migoczące motywy to jej główne atrybuty. W tym sezonie gościły one na największych wybiegach poczynając od kolekcji ze srebrnymi elementami Toma Forda, po cekiny u Karoliny Herrery. Podbiły one gusta nie tylko największych projektantów, ale doskonale zaadoptowały się również w imprezowej kolekcji MOODO. Swoim błyskiem oprawiły bowiem sukienki, bluzki, spodnie czy torebki. W towarzystwie koronki dodały sylwestrowego sznytu t-shirtom i sukienkom. Dzięki nim reaktywowaliśmy nieco klimat lat 80-tych, pełen migoczących świateł, połyskujących kreacji w rytm uwielbianego disco. Doskonale odnalazły się w nich rozkloszowane spódnice, oversize’owe bluzki czy t-shirty również w stylu glamour. Błysk, trendy, cekiny…, jednak sylwester kocha przed wszystkim  klasyczną czerń, której nie mogło zabraknąć w kolekcji PARTY MOODO. W towarzystwie srebrnych motywów zaadoptowana została ona w sukienkach, bluzkach czy klasycznych spodniach stanowiąc fundament ponadczasowej elegancji. W kolekcji mocnym modowym akcentem jest kolor czerwonego wina, tak modny w tym sezonie. To właśnie dzięki niemu oraz cekinowym błyskotkom klasyczne t-shirty i bluzki zyskują inny status, z casualowej klasyki awansują do elegancji w stylu glamour.

MOODO inspiruje i zachęca do modowych poszukiwań. W blasku sylwestrowych fajerwerków nie zapomnijmy jednak oprócz wystrzałowej kreacji ubrać się przede wszystkim w dobry humor.

Kolekcja dostępna w salonach marki oraz na www.moodo.pl .

Galeria