Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

20.11.2020

MAGIC MOMENTS

W Moodo wiemy, że wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego niezależnie od tego czy tegoroczne Święta będziemy spędzać na uroczystej kolacji z bliskimi czy pozostanie nam jedynie spotkanie online z powodu izolacji - dokładamy wszelkich starań, abyś tego wieczoru mogła wyglądać elegancko i szykownie, a także czuć się komfortowo.

W tym roku stawiamy na stylizacje w stylu glamour- ponadczasową czerń i biel w towarzystwie złota oraz srebra, które fascynują bogactwem wyszukanych detali.

Odchodzimy od krzykliwych kolorów oraz kontrowersyjnych deseni. Proponujemy nowoczesny minimalizm jako black total look -  kreację bardzo prostą, ale szykowną zarazem. Głęboka, aksamitna czerń kryje w sobie niebywałą elegancję oraz kobiecy wdzięk. Zapewni perfekcyjny wygląd podczas jednej z najbardziej uroczystych okazji w roku. Sprawdzone fasony pozwolą czuć się swobodnie i gustownie niezależnie od sytuacji.

Niezbędny jest połysk i blask, a także efektowna tkanina. Wyszukana sukienka będzie idealnym rozwiązaniem na wyjątkową okazję. Baw się długością i formą. Postaw na lekkie, transparentne materiały. Modna plisa, delikatna koronka lub fantazyjna falbana urozmaicą Twoją wymarzoną kreację.

 

Galeria