Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

LATO 2019  marynistyczna kolekcja  MOODO & ANNA WENDZIKOWSKA
19.06.2019

LATO 2019 marynistyczna kolekcja MOODO & ANNA WENDZIKOWSKA

Projektanci MOODO na nadchodzący sezon proponują lekki, zwiewny styl z eleganckim sznytem i mocną inspiracją mariną. Modne akcenty marynarskie to letni i nowoczesny pomysł na summer look, który sprawdza się każdego lata niezależnie od okazji. Jego ponadczasowość w nawiązaniu z nowoczesnym ujęciem modowego tematu,  gwarantuje stylowy i elegancki look. Zainspiruje on z pewnością tych, którzy lubią proste zwiewne formy i klasyczną kolorystykę połączenia bieli, granatu, czerwieni i błękitu. Charakter kolekcji idealnie wpisuję się w charakter pięknej Lizbony, klimatyczne wąskie uliczki stanowią idealny plener do prezentacji lekkich spacerowych stylizacji, kultowe tramwaje podkreślają klimat tego wyjątkowego miasta, a niezwykłe ornamenty kolorystycznie utrzymane w kolorach błękitu i bieli perfekcyjnie wpisują się w kod marynistycznego trendu. Lizbońskie przestrzenie to nie tylko wizualna uczta, czuć w nich klimat letniej beztroski i komfortu podobnie jak w kolekcji MOODO, w której oprócz kobiecych fasonów poczynając od spódnic mini i maxi po lekkie ażurowe sukienki oraz bluzki z odkrytymi ramionami tzw. hiszpanki. Linia nasuwa skojarzenia z ciepłym i słonecznym latem lecz przełamanym chłodną kolorystyką. Charakteryzuje ją łączenie koloru blue w różnych odcieniach od błękitu, po granat czy jeans z białym często w towarzystwie czerwieni. Dominującymi motywami są paski szerokie w klasycznym marynistycznym zestawieniu połączone z grochami, motywami florystycznymi czy kratką vichy. Paski i paseczki różnej grubości niewątpliwie kojarzą się ze stylem jachtowym przywodzą na myśl lata 60. i zjawiskową Brigitte Bardot w szortach i marynarskiej bluzie. W kolekcji nie zabraknie również ukochanego lyocellu. W kapsule ubrań wykonanych z tego materiału znajdziemy sukienki, szorty, spodnie, spódnice czy koszule.
Niezbędnym detalem uzupełniającym nadmorski klimat są również ciemne okulary przeciwsłoneczne, letnie torebki czy zwiewne szale.

Biel, granat czy błękit z nutą czerwieni to zestaw sprawdzający się zawsze, a jego ponadczasowość  gwarantuje stylowy i modny look tego lata.

Galeria