Adres

Kartuska 418b 8

80-125 Gdańsk

Współpraca franczyzowa

tel. +48 664 486 190,

e-mail: aleksander.dubowski@moodo.pl

Biuro

tel. +48 664 486 190,

e-mail: biuro@moodo.pl

MOODO NEW COLLECTION WINTER 19

ODKRYJ NASZĄ KOLEKCJĘ

MOODO: Moda w której biznes czuje się dobrze

Poznaj markę

Franczyzodawca skoncentrowany na wsparcie - na każdym poziomie działania

Czytaj więcej

Marka bliska kilentce, łącząca nurt casual z fashion

Dedykowana nowoczesnym kobietom

ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę.

Czytaj więcej

O marce

Moodo Urban Fashion Mode jest prężnie rozwijającą się firmą i marką z ponad 130-ma jednostkami franczyzowymi w Polsce oraz ponad 100-tką partnerów handlowych w kraju, Czechach i Słowacji, współpracującą również z agencjami handlowymi w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. Marka Moodo dedykowana nowoczesnym kobietom, ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę łączy nurt casual z fashion nawiązując do najnowszych trendów ze świata mody.

Fashion

Jesień 2019

Dla miłośniczek kraty, pasów czy zwierzęcych wzorów projektanci MOODO przygotowali propozycję multimotywów. Prym wiodą kwiaty i psychodeliczne esy-floresy w żywych kolorach, a także printy w graficznym wydaniu geometrycznych wzorów, prążki czy wiecznie modna krata.

Odkryj naszą kolekcję

Aktualności

02.08.2019

MOODO NEW COLLECTION AUTUMN/ WINTER 19

Wszyscy miłośnicy mody, i nie tylko, również Ci, którym nie są obojętne modowe tendencje z pewnością z wielkim apetytem wyczekują premiery gorących trendów na nadchodzący jesienno-zimowy sezon. MOODO już teraz odkrywa zwiastuny kolekcji, trendów inspirowanych największymi wybiegami, faktur, patternów wszystkiego co pozwoli nam tej jesieni bezgranicznie bawić się modą.

10.10.2019
TREND RETRO VIBES

RETRO VIBES to szyk w nowoczesnym wydaniu! Eleganckie spodnie w kratkę w połączeniu z prostym swetrem, mocne, wyraziste kolory oraz florystyczne motywy. Postaw na najciekawsze zestawy sezonu

19.07.2019
Jesienno-zimowa prezentacja kolekcji w agencji Fashion PR

W piątek, 14 czerwca, odbyła się prezentacja jesienno-zimowych kolekcji marek, będących Klientami agencji Fashion PR. Marki odzieżowe zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na zbliżający się sezon jesienno-zimowy 2019.

19.06.2019
Moodo współpracuje z Sopocką Szkołą Wyższą

W Moodo stawiamy na edukację! Razem z Sopocka Szkoła Wyższa zaprojektowaliśmy nowy kierunek studiów podyplomowych: Fashion Design - Projektowanie Ubioru. Jako organizacja chętnie angażujemy się w inicjatywy łączące praktykę biznesu z warsztatem teoretycznym.

01.03.2019
Pokochaj nie tylko w Walentynki - Moodo na rzecz Schroniska Promyk w Gdańsku

W niedzielę 3-ciego lutego marka Moodo wzięła udział w wyjątkowym projekcie. Projekcie którego głównym i nadrzędnym celem była i jest pomoc podopiecznym Schroniska Promyk w Gdańsku w postaci zalezienia im kochającego domu. Walentynkowa sesja zdjęciowa pod hasłem „Pokochaj nie tylko w Walentynki” do obejrzenia w sieci od 14-tego lutego.

13.02.2019
Minimalism Code - wiosenny lookbook MOODO

Polska marka odzieżowa MOODO nie przestaje zaskakiwać, tym razem mamy okazję poznać najgorętszy trend nadchodzącej wiosny MINIMALISM CODE w najnowszym lookbooku marki.

13.02.2019
ANNA WENDZIKOWSKA ambasadorką MOODO

Już w lutym rusza nowa kampania polskiej marki odzieżowej MOODO promującą  jej najnowszą kolekcję. Twarzą marki została znana i lubiana dziennikarka, ikona dobrego stylu – ANNA WENDZIKOWSKA.

13.02.2019
Moodo Kobiecą Marką Roku 2019

Rok 2019 zaczyna się dla marki Moodo perspektywicznie. Została ona odznaczona w prestiżowym plebiscycie Polskiego Instytutu Rozwoju Marki tytułem Kobiecej Marki Roku w kategorii Klasa i Styl 2019. Nagroda ta jest zwieńczeniem wielu lat pracy nad jakością kolekcji, obsługi i komunikacji.

05.12.2018
PARTY TIME

Sylwestrowa noc i czas karnawału to jedyna okazja w roku kiedy z nieograniczoną fantazją bawimy się błyskiem. Z wielkim sentymentem wracamy do klasyki  małej czarnej, ale tez dajemy się ponieść gorącym trendom. Zadajemy sobie odwieczne pytanie. Romantycznie, elagancko czy sexi? Jedno jest pewne, każda z nas tej nocy chce poczuć się jak prawdziwa królowa balu.

09.11.2018
Letnia kolekcja Moodo 2018

Letnie trendy  w tegorocznej kolekcji MOODO to zabawa fasonem i kolorem bez ograniczeń i sztywnych reguł. Zaczerpniemy z najmocniejszych trendów lat 90’tych czy 80’tych, lecz bez dosłowności.

09.11.2018
Sport casual - noś się wygodnie i stylowo

Nadchodzącej jesieni będziemy nosić się swobodnie, niezobowiązująco i komfortowo. Mocną pozycją wśród gorących trendów jesieni będzie styl sport casual.